czwartek, 18 lipca, 2024

W związku z tym, że technologia blockchain idzie do przodu, nikogo nie zdziwi fakt, że z tej okazji organizowane są różnorodne spotkania. Takie, których celem jest zebranie nie tylko zwolenników nowoczesnej technologii, ale także potężnych umysłów, jakie chcą wypowiedzieć się w tym temacie. Przykładem takiego spotkania jest zapowiedziany Consensus 2022.

Wieści ze świata kryptowalut

Consensus to wydarzenie, które gromadzi także fanatyków kryptowalut. Całość zaplanowana jest na czerwiec, a dokładnie od 9 do 12 czerwca 2022 roku. Spotkanie odbędzie się w Austin Convention Center. Czy opłaca się tam pojawić? Oczywiście, że tak. Jeżeli tylko ktoś chciałby poznać najnowsze wieści odnoszące się do świata kryptowalut, jak również technologii blockchain, web 3.0, to będzie miał ku temu doskonałą okazję. 10Clouds to firma, która będzie brała udział w tym spotkaniu.

Na zaproszenie CoinDesk

Do Austin przyjeżdża wiele znakomitości. Wszyscy – bez względu na to, czy będą występować, czy też tylko słuchać, zostali zaproszeni przez CoinDesk. Dzięki temu będą oni mogli dowiedzieć się, co też oferują kryptowaluty. Wydawać by się mogło, że temat jest doskonale poznany, ale przecież kryptowaluty, jak również technologia blockchain, jaka stoi u podwalin wszystkiego, wciąż się zmienia i oferuje użytkownikom zupełnie nowe, lepsze możliwości. 

Praktyka i doświadczenie

Consensus conference to doskonała okazja do podzielenia się ze sobą wiedzą. W szczególności, jeżeli chodzi chociażby o takie firmy, jak 10Clouds, które na co dzień opierają swoje działania o technologię blockchain. Każda z zaproszonych osób ma swoje spostrzeżenia na ten temat, wiedzę, którą chętnie podzieli się z innymi osobami. Warto w końcu bazować na doświadczeniach innych osób, aby móc w przyszłości zaoferować innym osobom jeszcze lepsze usługi. W szczególności, że nie brakuje chętnych osób na to, aby korzystać z możliwości technologii blockchain – nie tylko, jeśli chodzi o kryptowaluty. 

Kogo będzie można spotkać?

Szczegółowy program całej konferencji dostępny jest na oficjalnych stronach, ale już teraz można wymienić chociażby kilka osób, jakie wezmą udział w tym spotkaniu. Mowa tutaj chociażby o pracownikach, jacy na stałe związany są z 10Clouds. Tą właśnie firmę reprezentować będą takie osobistości, jak:

  • Dennis van der Vecht – szef sprzedaży w 10Clouds,
  • Marcin Majchrzak – Lead Blockchain w firmie 10Clouds,
  • Marta Klepka – Head of Marketing and Growth w 10Clouds. 
Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://hellheaven.pl/metalowy-stojak-na-reczniki-polaczenie-funkcji-i-estetyki-w-lazience/ https://codilab.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-przez-caly-rok/ https://buzzhouse.pl/minimalizm-i-cieplo-nowa-era-ogrzewania-tarasowego/