wtorek, 6 czerwca, 2023

Czy możliwa jest zmiana upodobań kulinarnych wyłącznie poprzez zmianę garnków i patelni w kuchni? Okazuje się, że tak – nowoczesne garnki patelnie skonstruowane są w taki sposób, aby zachowywać jak najwięcej cennych składników odżywczych przygotowywanych potraw. Dzięki nim każdego dnia będziemy mogli cieszyć się wyjątkowymi potrawami i ich doskonałym smakiem. Co warto wiedzieć o innowacyjnych garnkach proponowanych przez topowych producentów?

Znajdź komplet kuchenny dopasowany do potrzeb!

Szukając nowych garnków kuchennych przede wszystkim pomyślmy o tym, ile elementów będzie nam potrzebnych. W niewielkich kuchniach, ale też kiedy gotujemy dla dwojga, nie będzie nam potrzebny zestaw złożony z kilkunastu elementów – tu lepiej sprawdzą się zestawy 6-elementowe. W takim komplecie znajdziemy zazwyczaj trzy garnki o różnej wielości i pasujące do nich pokrywki ze szkła hartowanego. Topowi producenci zaoferują nam garnki wykonane ze stali nierdzewnej 18/10, odpornej na odkształcenia, korozję. Takie garnki producenci uzupełniają o wewnętrzne lejki, miarki, cedzaki.

Smaż ulubione potrawy bez obaw o przypalenie!

Drugą propozycją, bez której nie możemy obyć się w kuchni, jest patelnia. Ciekawą propozycją są patelnie Gerlach, które nie tylko zostały zaprojektowane z dużą dbałością o detale, ale także są wyjątkowo pomocne podczas smażenia ryb, duszenia warzyw. Patelnie posiadają powłokę ceramiczną, która pozwala na smażenie na minimalnej ilości tłuszczu – wpływa to na zmniejszenie kaloryczności potraw.

Kolejnym ciekawym zagadnieniem dotyczącym patelni jest bez wątpienia fakt, że patelnie wyposażone są w antypoślizgowe, profilowane rękojeści. Dzięki niej będziemy mogli bezpieczne podnosić i przenosić patelnię wypełnioną gorącymi potrawami.

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://bibliotecalibre.org https://adamama.org https://4sch.pl