wtorek, 28 marca, 2023

Każdy posiłek w ciągu dnia powinien być wartościowy i smaczny. O jakość i smak potraw musimy zadbać samodzielnie. To my decydujemy o tym, co codziennie znajduje się na naszych talerzach i to od nas zależy, czy postawimy na wartościowe produkty. Co i jak gotować, aby cieszyć się pełnią smaku potraw?

Świeże warzywa, ryby, mięsa

Chcąc delektować się wyjątkowymi daniami nie musimy szukać wymyślnych przepisów w nowoczesnych książkach kucharskich. Warto wybierać świeże produkty pochodzące z lokalnego rynku – w ten sposób nie tylko dbamy o nasze zdrowie, ale również o wspieranie lokalnych dostawców.

Chcąc, by zakupione produkty zachowały smak i aromat podczas obróbki cieplnej warto mieć na podorędziu innowacyjne garnki. Współcześnie na polskim rynku znajdziemy wiele ciekawych propozycji od znanych producentów. Z pewnością warto zainteresować się garnkami ze stali nierdzewnej 18/10, która zabezpieczona jest przed działaniem wilgoci, wysokich temperatur oraz odkształceniami. Garnki takie uzupełniono o specjalne dyski umieszczone w dnie – ich zadaniem jest równomierne rozprowadzeni ciepła wewnątrz garnka, co przekłada się na szybsze gotowanie, jak również na oszczędność energii!

Spożywaj posiłki komfortowo!

Czy wiesz, że na smak podawanych posiłków wpływa również to w jakim otoczeniu je spożywamy? Warto zadbać o detale! Jednym z nich jest zestaw sztućców. Jakie powinny być idealne sztućce? Z pewnością odpowiednio wyważone, profilowane, elegancko zdobione i wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia. Ciekawe kolekcje zaproponuje nam marka Gerlach, która od dziesięcioleci gości w polskich domach i uprzyjemnia posiłki swoimi produktami. Wśród kolekcji znajdziemy zestawy inspirowane sztuką baroku, ale też kolekcje tworzone zgodnie z najnowszymi

Tags: ,

Related Article

No Related Article