czwartek, 18 lipca, 2024

Planujesz oderwać się od szarej, ciągnącej się zdecydowanie za długo zimy i wygrzać w ciepłym kraju na drugim krańcu świata? A może wręcz przeciwnie  – chcesz maksymalnie wykorzystać mroźną aurę, szusując na zaśnieżonych stokach we Włoszech czy Szwajcarii? Niezależnie od tego, gdzie i w jakim celu się wybierasz, przed opuszczeniem kraju warto wykupić ubezpieczenie. Dlaczego to takie ważne? Jak wybrać najlepszą ofertę? Sprawdź!

Czuj się pewnie niezależnie od tego, gdzie jesteś

Niestety, niespodziewane sytuacje i problemy mogą nas dopaść wszędzie, również na wakacjach. Poza granicami swojego kraju uporanie się z chorobą, kontuzją czy zgubionym bagażem jest znacznie prostsze, niż w odległym państwie. Przed nieprzewidzianymi wypadkami i problemami podczas zagranicznych wojaży chroni właśnie ubezpieczenie turystyczne. Obowiązująca w czasie pobytu za granicą polisa chroni podróżnych przed ogromnymi wydatkami za leczenie poza ojczyzną, rehabilitację, awaryjny powrót do kraju czy skradziony bagaż. Jeśli podczas zjeżdżania ze stoku skręcisz kostkę, to właśnie ubezpieczyciel pokryje koszty leczenia do sumy gwarantowanej.

Tanie ubezpieczenie? To możliwe!

Koszt ubezpieczenia podróży uzależniony jest od kilku czynników – zakresu polisy, destynacji (osoby podróżujące poza granice Europy muszą liczyć się z nieco większymi stawkami) oraz formy wyjazdu (wycieczka do kurortu, gdzie będziemy głównie oddawać się biernemu wypoczynkowi na plaży będzie generowała niższe koszty, niż aktywny wyjazd na deskę snowboardową). Warto mieć jednak świadomość, że przeważnie koszt ubezpieczenia dla jednej osoby wynosi od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych za cały wyjazd. Znaleźć najlepszą ofertę pomoże Ci strona punkta.pl, gdzie znajdziesz przejrzystą i prostą w obsłudze porównywarkę.

Tags: ,

Related Article

zobacz wiecje https://aaron.net.pl/magiczny-klimat-tarasu-sekret-stojacy-za-ogrzewaczem-gazowym/ https://ciekawostki-porady.blogspot.com/