czwartek, 18 lipca, 2024

Wiosna to czas intensywnych przygotowań do lata. Właśnie teraz znaczna część posiadaczy ogrodów poszukuje wyposażenia, które będzie umilało im nadchodzące wielkimi krokami wakacje. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej najświeższym trendom, które będą królować podczas tegorocznego sezonu. Sprawdź, co w trawie piszczy i stwórz dla siebie i bliskich urokliwą strefę relaksu na świeżym powietrzu!

Ogród funkcjonalny w każdą pogodę

Pergole montowane przy nowoczesnych domach znacznie różnią się od drewnianych, bogato zdobionych konstrukcji, które znamy z przeszłości. Innowacyjne zadaszenia o przyściennej lub wolnostojącej konstrukcji budowane są z aluminium malowanego proszkowo na dowolny kolor. Minimalistyczne, eleganckie konstrukcje z regulowanym dachem harmonijnie wtapiają się w urządzoną ze smakiem przestrzeń dodając jej nowoczesnego rysu. Pergole nie tylko zacieniają nawet rozległy taras, ale również chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz opadami. Wzbogacone o promienniki podczerwieni, system zintegrowanego oświetlenia LED i szklane, przesuwne panele mogą pełnić funkcję ogrodu zimowego. Aby przekonać się, jak wielki potencjał tkwi w stylowych pergolach, wejdź na stronę  tarasola.pl.

Królewski wypoczynek

Luksusowy narożnik w ogrodzie? Dlaczego nie! Eleganckie, komfortowe komplety wypoczynkowe, które jeszcze do niedawna zarezerwowane były dla salonów, coraz częściej goszczą na tarasach. W salonach oferujących wysokiej klasy wyposażenie outdoorowe znajdziesz sofy, narożniki i fotele wykonane z aluminium, technorattanu oraz naturalnych materiałów (rattanu, egzotycznego drewna). Stelaże uzupełniane są poduszkami pokrytymi hydrofobowymi powłokami, które zabezpieczają tapicerkę przed niszczeniem. Możesz mieć pewność, że delektowanie się kawą albo czytanie na miękkiej, rozpieszczającej wszystkie mięśnie sofie stanie się największą przyjemnością letnich dni!

Tags: ,

Related Article

https://abuya.pl/ekskluzywny-design-w-twoim-zasiegu-meble-loftowe-do-salonu-i-wiecej/ https://eltying.com.pl/dziedzictwo-przemyslowej-przeszlosci-meble-loftowe-w-nowoczesnym-wydaniu/ https://gayer.com.pl/nowoczesny-przedpokoj-inspiracje-i-aranzacje-z-nuta-industrialna/