sobota, 20 lipca, 2024

Szare kuchnie stanowią jedną z najmodniejszych propozycji w ostatnich czasach. Jest to na tyle uniwersalny kolor, że z powodzeniem można go dopasować do mieszkań, jak również nieco większych domów jednorodzinnych.

Szary w wielu odsłonach

Na jaki dokładnie kolor szary należy się zdecydować? Tak, bowiem nie zapominajmy o tym, że szare kuchnie prezentować są w różnych odcieniach kolorystycznych. Do wyboru mamy chociażby silver satin. Satynowe odcienie są hitem, który sprawdza się w małych, jak również w większych wnętrzach. Będzie to idealna propozycja dla osób, które chcą postawić na eleganckie wnętrza w stylu glamour. Równie ciekawą propozycją wydaje się smoke – coś dla osób, które niczego się nie boją, stawiając na bardzo ciekawe wyzwania. Jest to również dobra propozycja dla tych osób, które nie chcą czerni, ale i tak wybiorą coś lekko przydymionego, ciemnego. Blue gray pasuje do osób ceniących nieco chłodniejsze odcienie kolorystyczne.

Szare kuchnie z dopasowanymi elementami

Chcąc urządzić szarą kuchnię, nie musimy decydować się na jeden kolor. Do wyboru mamy kilka ciekawych opcji. W nich to można wybrać dodatki. I tak tu wymienić można żółty, który można zaprosić do wnętrz, gdzie został wybrany nieco chłodniejszy odcień kolorystyczny. Srebrny kolor idealnie nadaje się do nowoczesnych, minimalistycznych pomieszczeń. Przełamuje monochromatyczną szarość. Złoty również będzie ciekawą propozycją do wnętrz urządzonych w odcieniach szarości, ponieważ pomoże urządzić kuchnię w nieco starszym, klimatycznym stylu. 

 

Tags: ,

Related Article

https://atmlive.pl/klasyka-spotyka-nowoczesnosc-meble-loftowe-do-salonu-i-inne-przemyslowe-inspiracje/ https://4sch.pl/odkryj-sekret-ekskluzywnych-mebli-loftowych/ zobacz