czwartek, 18 lipca, 2024

Niewielkie stoliki kawowe oraz stoliki nocne to idealne rozwiązanie, by nadać przestrzeni funkcjonalności i elegancji. Szeroki wybór stolików tego typu pozwoli na wykreowanie wnętrza w stylu skandynawskim, minimalistycznym czy loftowym. Na co zwracać uwagę podczas wyboru stolika?

Stoliki kawowe w salonach i pokojach dziennych

Pokoje dzienne i salony to idealne przestrzenie do podejmowania gości, ale też do odpoczynku w gronie rodziny i bliskich. Punktem centralnym takiej przestrzeni jest stolik kawowy i meble wypoczynkowe. Stoliki kawowe dostępne są w różnych opcjach: jako niewielkie meble, idealne do mniejszych przestrzeni, jak i jako większe stoły z dodatkowymi półkami czy szufladami. W przypadku mniejszych przestrzeni idealne okażą się stoliki szklane. Dzięki przezroczystym blatom stoliki optycznie odciążają wnętrze i sprawiają, że jest ono znacznie przyjemniejsze dla oczu. Szklane blaty tworzone są z odpowiednio hartowanego i zabezpieczonego szkła, dzięki czemu są zabezpieczone przed uderzeniami, ale też ścieraniem, zarysowaniem. Szklane stoliki z powodzeniem pozwolą na podejmowanie gości i serwowanie im smacznej kawy czy domowego ciasta.

Stoliki nocne – idealne do sypialni i pokojów nastolatków

Stoliki nocne to bez wątpienia element, który podnosi estetykę sypialni czy pokoju młodzieżowego. Okrągłe stoliki wykonane z trwałych materiałów pozwolą na wygodne osadzenie lampki nocnej, jak również na odkładanie czytanej książki, filiżanki z herbatą czy okularów. Stoliki nocne tworzone są najczęściej z trwałych płyt meblowych laminowanych lub lakierowanych, projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami. Dostępne są także modele tworzone z litego drewna. Szeroki wybór stolików nocnych pozwoli na dopasowanie mebla do konkretnego stylu pomieszczenia.

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://codilab.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-przez-caly-rok/ zobacz https://amtm.pl/przelam-bariery-zimy-z-ogrzewaczem-gazowym/