sobota, wrzesień 25, 2021

 

Nowoczesne meble ogrodowe to nie tylko funkcjonalne dodatki, ale również elementy, które podniosą estetykę otoczenia miejsca wypoczynkowego. Szukając najlepszych kompletów postawmy na sofę. Sofa ogrodowa będzie centralnym punktem w miejscu wypoczynkowym – wystarczy dobrać do niej odpowiedni stolik kawowy oraz dodatki.

Sofa ogrodowa technorattanowa

Wśród wielu mebli ogrodowych sofa ogrodowa to mebel, który wybierany jest najczęściej – rozłożysta sofa może wygodnie pomieścić kilku użytkowników lub też stać się idealną leżanką do odpoczynku w cieniu parasola i drzemki! Mebel taki bez trudu zestawimy ze stolikiem kawowym oraz elementami takimi jak fotele czy skrzynie ogrodowe. Sofa ogrodowa technorattanowa to kwintesencja stylu i dobrego gustu – meble takie projektowane są z olbrzymią precyzją. Kluczem do stworzenia wygodnego mebla jest dobór odpowiednich materiałów.

Konstrukcja mebli technorattanowych posiada aluminiowy, lekki stelaż malowany proszkowo – taki stelaż zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci i korozją. Dzięki temu rozwiązaniu sofa ogrodowa nie odkształca się, nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne. Wierzch mebla tworzy plecionka imitująca naturalny rattan, wykonana z technorattanu. Jest to tworzywo syntetyczne o nieporowatej strukturze, które nie jest podatne na ścieranie, płowienie czy odkształcenia. Dodatkowo technorattan dostępny jest w szerokiej gamie kolorów, przez co możemy wybrać sofę dopasowaną do naszych potrzeb i oczekiwań.

Sofa ogrodowa – jak zabezpieczyć ją na zimę?

Nasze meble ogrodowe powinny być odpowiednio zabezpieczone na czas jesieni i zimy – poza sezonem rekomenduje się stosowanie pokrowców ogrodowych, które tworzone są z poliestru. Gęsty splot pokrowca sprawia, że tkanina skutecznie chroni przed osiadaniem kurzu i kondensacją wilgoci.

Tags: ,

Related Article

pergole na taras warszawa fotele na taras nowoczesne zadaszenia