sobota, 20 lipca, 2024

 

Nowoczesne meble ogrodowe to nie tylko funkcjonalne dodatki, ale również elementy, które podniosą estetykę otoczenia miejsca wypoczynkowego. Szukając najlepszych kompletów postawmy na sofę. Sofa ogrodowa będzie centralnym punktem w miejscu wypoczynkowym – wystarczy dobrać do niej odpowiedni stolik kawowy oraz dodatki.

Sofa ogrodowa technorattanowa

Wśród wielu mebli ogrodowych sofa ogrodowa to mebel, który wybierany jest najczęściej – rozłożysta sofa może wygodnie pomieścić kilku użytkowników lub też stać się idealną leżanką do odpoczynku w cieniu parasola i drzemki! Mebel taki bez trudu zestawimy ze stolikiem kawowym oraz elementami takimi jak fotele czy skrzynie ogrodowe. Sofa ogrodowa technorattanowa to kwintesencja stylu i dobrego gustu – meble takie projektowane są z olbrzymią precyzją. Kluczem do stworzenia wygodnego mebla jest dobór odpowiednich materiałów.

Konstrukcja mebli technorattanowych posiada aluminiowy, lekki stelaż malowany proszkowo – taki stelaż zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci i korozją. Dzięki temu rozwiązaniu sofa ogrodowa nie odkształca się, nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne. Wierzch mebla tworzy plecionka imitująca naturalny rattan, wykonana z technorattanu. Jest to tworzywo syntetyczne o nieporowatej strukturze, które nie jest podatne na ścieranie, płowienie czy odkształcenia. Dodatkowo technorattan dostępny jest w szerokiej gamie kolorów, przez co możemy wybrać sofę dopasowaną do naszych potrzeb i oczekiwań.

Sofa ogrodowa – jak zabezpieczyć ją na zimę?

Nasze meble ogrodowe powinny być odpowiednio zabezpieczone na czas jesieni i zimy – poza sezonem rekomenduje się stosowanie pokrowców ogrodowych, które tworzone są z poliestru. Gęsty splot pokrowca sprawia, że tkanina skutecznie chroni przed osiadaniem kurzu i kondensacją wilgoci.

Tags: ,

Related Article

https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/ https://dowiedz-sie.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-nowa-era-na-twoim-tarasie/ zobacz