sobota, 20 lipca, 2024

Intensywne ćwiczenia i rygorystyczna dieta nie zawsze wystarczają, aby zmienić swoją sylwetkę. Osoby walczące z nadprogramowymi kilogramami coraz częściej decydują się wspomóc proces odchudzania nowoczesnymi zabiegami. Jakie kuracje pozwolą Ci skutecznie i bezpiecznie wyszczuplić najbardziej problematyczne partie ciała? Sprawdź nasze rady!

Liposukcja? Nie, dziękuję!

Jeszcze do niedawna popularną metodą pozwalającą na pozbycie się niechcianego tłuszczu była liposukcja. Tak zwane „odsysanie tłuszczu”  w istocie było poważną operacją, która niosła za sobą duże ryzyko wystąpienia groźnych dla zdrowia powikłań, na przykład uszkodzenie nerwów i organów wewnętrznych. Efekty inwazyjnego zabiegu wykonywanego na stole operacyjnym również pozostawiały wiele do życzenia: liposukcja pozwalała pozbyć się tłuszczu jedynie miejscowo. Przykrym następstwem liposukcji były obrzęki, bóle głowy i nudności utrudniające pacjentowi normalne funkcjonowanie.

Odchudzanie laserowe

Znacznie łagodniejszą dla ciała i bezpieczniejszą alternatywą dla skomplikowanych operacji plastycznych są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Innowacyjne kuracje wykonywane przez lekarzy pozwalają osiągnąć spektakularne efekty bez ryzyka powikłań. Jedną z najbardziej cenionych metod na zrzucenie zbędnych kilogramów jest lipoliza laserowa. Podczas krótkiego, bezbolesnego zabiegu komórki tłuszczowe poddawane są działaniu lasera. Na skutek działania wiązki tłuszcz jest uszkadzany, a następnie wydalany w naturalnych procesach metabolicznych. Dodatkowo laser dobroczynnie działa na skórę, pobudzając ją do produkcji kolagenu i elastyny. Na stronie shar-pol.pl znajdziesz więcej cennych informacji.

Tags: ,

Related Article

zobacz https://aaron.net.pl/magiczny-klimat-tarasu-sekret-stojacy-za-ogrzewaczem-gazowym/ Dębowa konsola do przedpokoju w stylu loft