sobota, 20 lipca, 2024

W jaki sposób najlepiej wykonać modelowanie? Za pomocą programu komputerowego, który ułatwia wykonanie codziennych obowiązków. W ten sposób modelowanie, a co za tym idzie – projekty – będzie można wykonać w sposób dokładny, a do tego sprawniejszy.

Kurs 3ds Max i podstawy dla każdego

Jednym z programów, który umożliwia dokładne modelowanie i projektowanie jest 3ds Max. Oprogramowanie, dzięki któremu można stworzyć m.in. trójwymiarową grafikę i animacje. Pierwsza wersja ukazała się w 1990 roku pod nazwą 3D Studio. Dla systemu Windows program po raz pierwszy ukazał się w 1996 roku. To właśnie ten program, który posiada m.in. system do zaawansowanej animacji postaci dwunożnych. Osoby chętne do poznania możliwości tego programu, powinny zdecydować się na kurs 3ds Max. Niejedno takie szkolenie można znaleźć na rynku. Zaczynając od podstaw, można przejść później na bardziej zaawansowany poziom.

Nowy wymiar projektowania

Szkolenia odnoszą się do różnej tematyki. Poczynając od tej najłatwiejszej, gdzie można poznać takie zagadnienia, jak snapowanie, rodzaje obiektów, warstwy. Później można przejść do tworzenia modeli 3D, co na pewno zainteresuje zdecydowaną większość użytkowników. Modyfikatory wykorzystywane są często podczas codziennej pracy z programem. Szkolenie kładzie duży nacisk na wykonywanie przykładowych ćwiczeń. Bez przetestowania zdobytej wiedzy, nikt nie ma szans na to, aby ruszyć dalej. Tylko dzięki temu będzie można przejść do bardziej zaawansowanego poziomu szkolenia. 

 

Tags: ,

Related Article

No Related Article

zobacz zobacz zobacz