czwartek, 18 lipca, 2024

Z czym kojarzyć się może kuchnia styl loft? Z pewną surowością, która widoczna jest na pierwszy rzut oka. Pozory jednak nikogo niech nie mylą, ponieważ styl industrialny jest niezwykle przyjemny i urokliwy.

Nietuzinkowe rozwiązania

Dla kogo dedykowana jest kuchnia styl loft? Dla osób, które cenią sobie nietuzinkowe rozwiązania. Dla osób, które doceniają prawdziwy, koneserski smak. Wnętrze, które cechuje sobie stonowane kolory, jest surowe, spokojne, aczkolwiek charakterne, co uwydatnia się chociażby poprzez gołe ściany. Aranżacja z gołych cegieł, widoczna na jeden lub na dwóch ścianach, to jeden z najbardziej charakterystycznych punktów, jeżeli chodzi o wnętrza tego typu. Biel i szarość wiodą prym w kuchniach urządzonych w takim stylu. 

Oryginalna kuchnia styl loft

Chociaż, w takiej kuchni równie pięknie prezentować się będą meble w kolorze czarnym. Jedna z najmodniejszych propozycji, która w takich wnętrzach powinna znaleźć dla siebie dobry kontrast. Chociażby poprzez dodanie tutaj białych dodatków. Jeżeli ktoś nie toleruje czarnych mebli, może zdecydować się na kolor biały. Do nich to warto wybrać z kolei dodatki czarne. Szare meble to również ciekawa propozycja. Idealnym dopełnieniem będą dla nich białe dodatki, np. pod postacią blatów kuchennych, czy też białych ścian. Odpowiednim dodatkiem, do każdej z tych propozycji, będzie metal, który występować może w różnych opcjach, np. jako chromowana lodówka. Metal sprawia, że wnętrza loftowe nabierają jeszcze bardziej surowego charakteru. 

 

Tags: ,

Related Article

https://goldavocado.pl/ogrzewanie-tarasowe-gazowe-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdej-przestrzeni/ zobacz wiecje Stolik pomocniczy na laptopa