czwartek, 18 lipca, 2024

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem już od wielu lat. Klasyczny manicure odszedł nieco w zapomnienie, ponieważ jego trwałość pozostawia wiele do życzenia. Hybrydy wykonamy w niemal każdym salonie kosmetycznym. Niektóre panie robią go samodzielnie w zaciszu domowym – zestaw „startowy” to koszt kilkuset złotych.

Podwyższona trwałość

Tradycyjne lakiery do paznokci bywają problematyczne. Po pierwsze dość długo wysychają, a po drugie szybko odpryskują. Nierzadko już po kilkunastu godzinach pojawiają się pierwsze uszczerbki. Lakier nadaje się do zmycia po długiej kąpieli, zmywaniu naczyń, czy też intensywnym sprzątaniu. Na rynku znajdziemy rozmaite utwardzacze, jednak nie należy oczekiwać, że manicure będzie przez siedem dni, a nawet dłużej prezentował się nienagannie.

Zupełnie inaczej jest w przypadku metody hybrydowej zdobienia paznokci. Efekt może utrzymywać się nawet 14-21 dni. Głównym problemem nie są tutaj odpryski, a odrosty. Wiele więc zależy, jak szybko rosną paznokcie. To kwestia bardzo indywidualna. Przed nałożeniem lakieru hybrydowego stosuje się specjalną bazę. Po jego nałożeniu nakłada się top ochronny. Wszystko to sprawia, że paznokcie prezentują się świetnie nawet przez kilka tygodni.

Efektowny wygląd

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci znacząco się rozwinęła. W dzisiejszych czasach mamy do dyspozycji szereg nowoczesnych rozwiązań, które umożliwiają stworzenie rozmaitych ozdób. Do dyspozycji mamy zarówno lakiery hybrydowe z połyskiem, jak i matowe. Warto wspomnieć o pyłkach, które zapewniają efekt glamour. Takie paznokcie wydają się być najlepszą opcją na rozmaite imprezy, czy też uroczystości.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci daje szereg możliwości – nie musimy decydować się na jednolity kolor. Trzeba jednak pamiętać, że złożone wzory wymagają większych umiejętności i doświadczenia. Tutaj najważniejsza jest precyzja wykonania.

Korzystna cena

Decydując się na metodę hybrydową zdobienia paznokci należy wybrać godny zaufania salon kosmetyczny. Ceny znajdują się na optymalnym poziomie. W zdecydowanej większości przypadków manicure będzie kosztować nas kilkadziesiąt złotych. Zapłacimy o wiele mniej, niż w przypadku wykonywania paznokci żelowych lub akrylowych.

Wielkim plusem jest fakt, że lakiery hybrydowe mogą być nakładane na naturalną płytkę. Oczywiście można również przedłużyć paznokcie, a następnie wykonać hybrydę. Wszystko zależy od osobistych preferencji.

Tags: ,

Related Article

https://gazetastonoga.pl/gazowy-ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-wydajnosci-i-stylu/ https://huddled.com.pl/hoker-industrialny-z-oparciem-komfort-i-styl-w-jednym/ zobacz