czwartek, 18 lipca, 2024

Wydawać by się mogło, że tylko czarodziej jest w stanie urządzić małe pomieszczenia w funkcjonalny i estetyczny sposób. Nie zapominajmy, że im mniejsza powierzchnia, tym jest ona trudniej do zaplanowania. Na szczęście, jeżeli wybierzemy sprytne meble do małych pomieszczeń uda nam się samodzielnie urządzić całe pomieszczenie.

Modułowy koncept, czyli sprytne meble do małych pomieszczeń

Przede wszystkim warto w dzisiejszych czasach postawić na zabudowania modułowe, dzięki czemu uda nam się zaoszczędzić sporo miejsca. Co to może dokładnie oznaczać? To sprytne meble do małych pomieszczeń, które można schować jedno w drugie. Przykładem może być chociażby mały stolik kawowy, który w razie potrzeby po odpowiednim rozłożeniu może służyć za stół jadalny dla kilku osób. W następnej kolejności warto wymienić siedziska, które można złożyć jedno w drugie tworząc tym samym niepozornie wyglądającą pufę. Modułowe pufy świetnie sprawdzają się zarówno w salonach tradycyjnych, jak również w miejscach urządzonych według nowoczesnych wyznaczników.

Mądre pomysły

Mała powierzchnia nie oznacza, że nie będziemy mogli wyspać się na wygodnym łóżku. Wystarczy, że wykorzystamy sprytne meble do małych pomieszczeń, które można zabudować w ścianie. W nocy będziemy mieli dużą i wygodną powierzchnię do spania dla nawet dwóch osób, a w ciągu dnia po schowaniu łóżka otrzymamy półki w ścianie, gdzie będziemy mogli zyskać miejsce do przechowywania. Równie dobrze za dnia takie łóżko chowane w ścianie może być biurkiem lub też stolikiem, gdzie będziemy podejmować gości na wspólnych posiłkach. 

Tags: ,

Related Article

https://goldavocado.pl/komfort-i-styl-w-kuchni-wybierz-idealny-hoker/ https://abuya.pl/odkrywajac-tajniki-ogrzewania-magia-ogrzewacza-gazowego-w-twoim-ogrodzie/ https://eltying.com.pl/dziedzictwo-przemyslowej-przeszlosci-meble-loftowe-w-nowoczesnym-wydaniu/