czwartek, 18 lipca, 2024

Piękne paznokcie to marzenie niejednej kobiety. Nie każda z pań urodziła się z naturalnie piękną płytką, która chętnie przyjmuje zwykłe lakiery. W związku z tym szukano innych rozwiązań pomocnych w wykonaniu idealnego manicure. Całkiem niedawno do salonów kosmetycznych wkroczyła hybryda. To ona zmieniła nasze podejście do tego elementu pielęgnacji.

Właściwości hybrydy

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci jest doskonałą alternatywą dla zwykłych lakierów, akrylu czy nawet żelu. Zabezpiecza płytki paznokci specjalnymi, zazwyczaj czteroma warstwami. Istnieją również metody, które pozwalają na delikatne przedłużenie paznokcia pomalowanego wcześniej lakierem hybrydowym. Sam manicure wytrzymuje około od 2 do 3 tygodni. Mnogość kolorów umożliwia spersonalizowany wybór. Dodatkowo stylistki proponują eksperymenty z różnorodnymi dodatkami, takimi jak naklejki, stempelki czy ręcznie malowane wzory.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci – zalety

Pierwszym i podstawowym plusem jest wysoka trwałość oraz odporność na zniszczenia, takie jak zarysowania, czy odpryski. Płytka paznokcia jest mocniejsza, pięknie połyskuje oraz charakteryzuje się naturalnym wyglądem. Produkty nie zasychają w buteleczkach, więc można je skutecznie stosować przez długi czas. Jest to również dobra alternatywa dla osób, które mają problem z zapuszczeniem paznokci. Taki manicure zabezpiecza przed obgryzaniem i łamliwością. Należy również dodać, że przy prawidłowej pielęgnacji i samym zdejmowaniu hybrydy unikamy nieprzyjemnych zniszczeń.

Ile zapłacimy?

Ceny są zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Wahają się w zależności od miejscowości oraz umiejętności stylistki. Za dodatkowe zdobienia i malunki zapłacimy trochę więcej. To samo dotyczy delikatnego przedłużania. Osoby uczące się zawodu i poznające metodę hybrydową zdobienia paznokci podbiorą opłatę, która będzie wystarczająca na zwrot kosztów użytych materiałów. Cennik u specjalistów jest zróżnicowany, a same ceny wynoszą od 60 do nawet 200 zł. Dodatkowo osoby uzdolnione manualnie niejednokrotnie inwestują we własne lampy i lakiery. Dobre jakościowe zestawy można kupić już od 100 zł.

Hybrydy rozgościły się w naszym życiu na dłużej. Piękne zdobienia przyciągają i sprawiają, że czujemy się jak milion dolarów. Wysokiej jakości produkty są trwałe i nie uszkadzają paznokci. Metoda hybrydowa zdobienia paznokci sprawdza się idealnie u tych, którzy cenią sobie długotrwałość i wygodę. Warto spróbować i przekonać się o tym na własnej skórze!

Więcej informacji znajdziesz na stronie metoda hybrydowa zdobienia paznokci – https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-hybrydowa/.

Tags: ,

Related Article

https://goldavocado.pl/komfort-i-styl-w-kuchni-wybierz-idealny-hoker/ zobacz https://hellheaven.pl/metalowy-stojak-na-reczniki-polaczenie-funkcji-i-estetyki-w-lazience/