sobota, 20 lipca, 2024

Wybranie porządnego stroju kąpielowego jest dużym wyzwaniem nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Dzięki kilku naszym cennym wskazówkom i poradom dowiedzą się Państwo, na jakie stroje warto postawić, aby nie zrobić z siebie pośmiewiska na plaży.

Jakie są najpopularniejsze kroje męskich strojów kąpielowych?

Wśród większości panów największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście slipy i spodenki, które są dopasowane i do złudzenia przypominają bieliznę. Nie można zapominać także o bermudach i męskich stringach.

Slipy charakteryzują się dość głębokimi wycięciami po bokach, których głównym zadaniem jest optyczne wydłużenie nóg. Umiejętnie dobrane slipy dobrze przylegają do ciała, dlatego też muszą być wykonane z dość elastycznych materiałów. Sporą zaletą strojów tego typu jest to, że nie krępują za bardzo ruchów i nie ma ryzyka, że zsuną się podczas pływania.

Wielu Panów stawia również na klasyczne spodenki, które krojem podobne są do zwykłych bokserek bieliźnianych. Nogawki przedłużone zostały w taki sposób, aby w całości zakrywać pośladki. Oryginalne spodenki są najlepszym wyborem głównie dla wysokich mężczyzn.

Moda na bermudy i stringi męskie

Bermudy to nic innego jak popularne szorty kąpielowe, które po dłuższej przerwie ponownie powracają do mody. Bermudy to bardzo luźne spodenki, w których to nogawki sięgają do połowy uda. Producenci mają w sprzedaży fasony przylegające do ciała i fasony zdecydowanie luźniejsze. W tym drugim przypadku niezbędny jest sznurek ściągający w pasie. Bermudy doskonale sprawdzą się na plaży.

Stringi męskie z wiadomych przyczyn są najrzadziej używane, ale pomimo tego znalazły dość szerokie grono zwolenników. Osoby, które chcą postawić na te stroje kąpielowe, powinny dokładnie zapoznać się z regulaminem danego kąpieliska. Większość panów korzysta ze stringów jedynie przy prywatnym basenie.

Na co zwrócić uwagę?

Solidne stroje kąpielowe męskie powinny być wykonane z porządnych materiałów. Godne polecenia są przede wszystkim szybkoschnące tkaniny, które charakteryzują się dużą odpornością na działanie chloru.

Wybierając męskie stroje kąpielowe wart zwrócić uwagę także na ich kolor. Białe i beżowe stroje mogą być nieco przezroczyste, dlatego też ich noszenie może być nieco kłopotliwe.

W wielu krajach albo w pływalniach stosuje się nieco inne obostrzenia w zakresie wyboru strojów kąpielowych, dlatego też warto dokładnie zapoznać się z nimi. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na długość nogawek, które nie powinny sięgać niżej niż do połowy uda.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://ekskluzywna.pl/stroje-kapielowe stroje kąpielowe.

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://aavamobile.pl/nowoczesne-ogrzewanie-tarasowe-elegancja-spotyka-funkcjonalnosc/ Sejf do kampera przyczepy na wymiar Industrialna dębowa konsola do przedpokoju w stylu loft