czwartek, 18 lipca, 2024

Odpoczynek w ogrodzie to prawdziwy luksus, który znacząco podniesie nam leżak ogrodowy. Nowoczesne meble ogrodowe proponowane przez topowych producentów zaskoczą nas pięknym designem, ale i wysoką jakością wykonania. Co warto wiedzieć o meblach oferowanych dzisiaj przez najlepszych producentów? Czy zapewnia one nam komfort w ogrodzie?

Leżak ogrodowy – uniwersalny mebel w strefie wypoczynkowej

Wśród licznych mebli ogrodowych leżak ogrodowy jest jednym z najchętniej wybieranych. Leżak ogrodowy pozwoli na wygodne leżenie, czytanie, opalanie się. Konstrukcja takiego leżaka jest przemyślana – stelaż oparto na aluminiowych elementach malowanych proszkowo. Oznacza to, że leżak jest nie tylko lekki, ale też skutecznie zabezpieczony przed działaniem wilgoci i pojawianiem się rdzy. Leżak ogrodowy wypełniony jest gęstą plecionką wykonaną z materiału syntetycznego, zabezpieczonego przed wilgocią, wnikaniem kurzu, silnym promieniowaniem UV. W zależności od modelu leżak ogrodowy może posiadać podłokietniki lub niewielkie kółka, które pozwolą na wygodniejsze przemieszczanie go z miejsca na miejsce.

Ciekawe meble ogrodowe do strefy wypoczynkowej

Leżak ogrodowy to nie jedyna propozycja, którą mają dla nas producenci mebli. Wśród chętnie wybieranych wymienia się sofy narożne, które pozwolą na wygodne usadzenie wielu osób lub tez odpoczynek w pozycji leżącej. Sofy narożne tworzone są z technorattanu, mogą być także meblami modułowymi – składającymi się z kilku elementów, które mogą być łączone lub rozłączane.

Na niewielkich tarasach sprawdzą się komplety złożone ze stolika kawowego oraz 2 lub trzech wygodnych, profilowanych foteli. Uzupełnieniem przestrzeni wypoczynkowej może być funkcjonalny parasol ogrodowy, który uchroni nas przed promieniowaniem słonecznym i zapewni cień.

Tags: ,

Related Article

zobacz https://goldavocado.pl/ogrzewanie-tarasowe-gazowe-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdej-przestrzeni/ https://ciekawostki-porady.blogspot.com/