sobota, 20 lipca, 2024

Torebki foliowe w bardzo szybkim czasie lądują w jedynym słusznym miejscu – śmietniku – worku przeznaczonym na składowanie odpadów foliowych. Lepszym rozwiązaniem jest stosowanie ładniejszych, mocniejszych torebek papierowych, które przez długi czas przypominają o usługach naszej firmy.

Ekologiczne torby i opakowania od induplo.pl

Stosowanie papierowych toreb pozwala również na pozytywne budowanie swojego wizerunku w oczach naszych klientów. Będziemy postrzegani jako firma ekologiczna, która dba o środowisko. W poszukiwaniu takich ekologicznych i nowoczesnych rozwiązań, jeżeli chodzi o pakowanie towarów warto udać się do firmy In Duplo od wielu lat istniejącej na rynku, prezentującej swoją ofertę na induplo.pl. Można tam również zajrzeć na bloga, gdzie można znaleźć wiele ciekawych, papierowych inspiracji do wykorzystania w swojej firmie.

Brązowe, szare = bardzo ciekawe

Wydawać by się mogło, że brązowe i szare torby nie wyróżniają się z tłumu przez co reklama jest mniej widoczna. Nic bardziej mylnego. In Duplo produkuje takie torby, które są bardzo łatwo zauważalne przez innych. Brązowe, szare wcale nie musi oznaczać nudy. W szczególności, że dzięki metodzie sitodruku można na nich umieścić dowolne grafiki reklamowe. Na życzenie klientów można na nich również umieszczać …dowolne zdjęcia bliskich nam osób, jeżeli ma być to indywidualne zamówienie. In Duplo to firma, która zawsze staje na wysokości zadania i chętnie podejmie się realizacji naszych zamówień – również tych niestandardowych. 

Tags: ,

Related Article

No Related Article

zobacz https://e-halina.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-kazdym-sezonie/ Industrialny metalowy kwietnik stojący